Jeśli chcesz dowiedzieć się jak być efektywnym?

Forum Firm zaprasza na spotkanie z niesamowitą postacią jaką jest Daniel Kubach.

Autor książek ” Planowanie celów” : „Sztuka efektywności”: „Jak osiągnąć sukces”, inwestor, biznesmen, członek wielu organizacji biznesowych.

Daniel Kubach o sobie:

 Z wykształcenia jestem psychologiem zarządzania. Ukończyłem również Executive MBA w Rotterdam School of Management.

 Moim celem życiowym jest inspirowanie ludzi do działania, do bycia skutecznymi przedsiębiorcami. Moją misją jest inspirowanie ludzi do działania i stwarzanie im nieograniczonych możliwości.

ANIOŁ BIZNESU

W ramach działalności Anioła Biznesu dokonuję wielu inwestycji w unikatowe projekty. W ostatnich latach zainwestowałem min. w spółkę szkoleniową In Way Sp. z o.o. , 7&7 Sp. z o. o., Villa Italia Galeria Di Moda Sp. z o.o., firmę w branży medycznej S7HEALTH Sp. z o. o., Billionaire Global Investments Sp. z o.o., przez którą inwestuje w unikatowe projekty jako Anioł Biznesu, oraz kilka innych przedsiębiorstw. Jeżeli masz ciekawy pomysł na biznes, innowacyjny projekt i chciałbyś porozmawiać na temat możliwości jego realizacji zgłoś się do mnie.

Być może w przyszłości zainwestuję właśnie w Twój projekt i wspólnie zarobimy kolejne kilka milionów złotych.  Więcej na  www.kubach.pl

Zapraszamy!

Gdzie: Miejski ośrodek Kultury w Radlinie

Kiedy: 21 marca 2019 (środa), godz. 17:30-19:00

Organizator: Forum Firm z siedzibą w Radlinie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Zgłoś udział : 

32 459 0257 

505 130 996 

mail: forum-firm@wp.pl

oraz poprzez portal www.evenea.pl:  

https://644975-15.evenea.pl/

Do zobaczenia!