Forum Firm zaprasza na kolejną Randkę z Biznesem

Tym razem będziemy mieli przyjemność gościć pana Wojciecha Kuśpika – redaktora naczelnego Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl, a także wydawcy pozostałych portali i czasopism. Inicjatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego, największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej gromadzącej każdego roku kilka tysięcy gości, w tym osobistości świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii.
Przeprowadzimy dyskusję na dwa tematy: „Kondycja i przyszłość polskiej gospodarki” oraz „Idea Europejskiego Kongresu Gospodarczego”.
W drugiej części spotkania pani Aleksandra Dik z Agencji Public Relations Adventure Media przedstawi prezentację na temat RODO w biznesie, która zawiera najważniejsze aspekty, wymogi i obowiązki przedsiębiorców w zakresie wchodzących w maju unijnych przepisów o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych.

Spotkanie odbędzie się 4 kwietnia, o godz. 18.30 w restauracji Leśna Perła w Radlinie. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny, należy tylko pobrać bezpłatną wejściówkę.

Weź udział: https://644975-7.evenea.pl

Gdzie: w restauracji „Leśna Perła„  w Radlinie ul. Wiosny Ludów 259
Kiedy: 4 kwietnia 2018 (środa), godz. 18:30
Organizator: Forum Firm z siedzibą w Radlinie

Do zobaczenia!