Forum Firm zaprasza na spotkanie z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców Adamem Abramowiczem
Główne punkty programu spotkania :
– Działalność biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców
– Działalność Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców
– Odpowiedzi na pytania nurtujące Przedsiębiorców
Gdzie:
Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie ul. Mariacka 9
Kiedy: 7 listopada 2019 godz. 18,00
Organizator: Forum Firm z siedzibą w Radlinie
Pobierz bezpłatną wejściówkę: https://evenea.pl/event/644975-17
Lub zgłoś udział : t.32 459 0257 ; 505130 996 forum-firm@wp.pl
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Więcej informacji na stronie: www.forum. radlin.pl
Do zobaczenia!
Adam Abramowicz – powołany na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców 22 czerwca 2018 roku. Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym i Organizacji Górnictwa Politechniki Lubelskiej oraz studia podyplomowe w zakresie technologii wód, ścieków i odpadów na Wydziale Inżynierii Sanitarnej Politechniki Wrocławskiej.
Prowadził z sukcesem własną działalność gospodarczą. Był jednym z głównych inicjatorów, a zarazem prezesem Zarządu Sieci Detalistów „Nasze Sklepy”, która powstała, by chronić małych i średnich przedsiębiorców. Był też jednym z założycieli oraz długoletnim prezesem Izby Gospodarczej Nowej Przedsiębiorczości w Białej Podlaskiej. Aktywna działalność biznesowa zaowocowała jego członkostwem w Radzie Polskiej Izby Handlu. Był radnym Rady Miasta Biała Podlaska oraz aktywnym działaczem samorządowym.
Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Wykorzystując zdobyte w przedsiębiorczości doświadczenie, był m.in. członkiem sejmowej Komisji Gospodarki i Rozwoju Sejmu RP (wcześniej Komisji Gospodarki) oraz Parlamentarnego Zespołu Wspierania Przedsiębiorców Poszkodowanych w Outsourcingu Pracowniczym przez organy administracji państwowej RP, a także przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego. W związku z powołaniem na funkcję rzecznika MŚP, wystąpił z PiS i złożył mandat poselski.